Фахове інтервʼю для видання «Хмарочос»

Нещодавно кандидат соціологічних наук , доцент кафедри філософії та соціології, гарант освітньої програми «Соціологія» Катерина Котеленець дала інтервʼю ГО «Хмарачос».

Катерина дала коментар щодо польового етапу дослідження проєкту «Формування концептуальних і правових засад інституційного відновлення Донбасу». Журналістці важливо було дізнатись про перепони під час дослідження, отримати коментарі щодо деяких висновків та комунікації з військовими адміністраціями. В інтерв’ю вони обговорили перспективи звільнення Донецька та Луганська, запитання, про кадровий резерв та організацію влади. За словами Катерини, це не лише питання адміністративного персоналу, але й організацій, які опікуються підтримкою місцевої демократії. Зауважила, що важлива саме співпраця між громадами та владою.

Катерина Котеленець також відзначила, що у переміщених громадах інструменти місцевої демократії, як електронні петиції та громадські слухання, фактично не працюють, проте дуже активно застосовуються консультативно-дорадчі органи та звернення громадян.

Нещодавно за результатами інтервʼю вийшла стаття з коментарями Катерини: «Уявімо, що Донецьк та Луганськ звільнені. Хто буде працювати там в органах влади ?»

Кафедра філософії та соціології