Міжнародний день англійської мови в НН ІБМ

У НН ІБМ відзначили Міжнародний день англійської мови.

23 квітня кожного року відзначаємо Міжнародний день англійської мови. Дата святкування обрана на честь дати народження й смерті славетного англійського драматурга, національного символу Англії – Вільяма Шекспіра. Подію започаткувала Організація Об’єднаних Націй 19 лютого 2010 року.

Англійська мова супроводжує нас упродовж усього життя: ми змалечку слухаємо англійські пісні, вчимо цю мову у школі та університеті, спілкуємося нею на роботі.

Директорат разом зі здобувачами вищої освіти навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту відзначили цей день на онлайн-зустрічі. “Чому саме 23 квітня?”, “Хто запровадив це свято?” та “Які чудернацькі слова використовують носії?”, – відповіді на ці запитання дізналися під час зустрічі.

Володіння іноземною мовою допомагає здобувачам вищої освіти підвищити рівень знань у межах їхньої спеціальності й формує професійну спрямованість.

НН ІБМ