49 річниця від дня заснування ІПП

18 квітня навчально-науковий інститут педагогіки і психології у м. Лубни відсвяткував 49 річницю від дня свого заснування.

За роки діяльності Інститутом педагогіки і психології підготовлено майже 24 тисячі фахівців різних спеціальностей.

На заході були присутні: голова вченої ради, проректор з науково-педагогічної роботи університету, голова Первинної профспілкової організації, директори структурних підрозділів університету, завідувачі кафедр, викладачі, співробітники та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка, працівники закладів загальної середньої освіти, інклюзивно-ресурсного центру Лубенської територіальної громади та випускники із п’яти закладів середньої освіти міста Лубен.

Після урочистого звучання Гімну України, розпочалося святкування із виступу першого проректора ‒ голови вченої ради, академіка Національної академії педагогічних наук України,  доктора педагогічних наук,  професора  Віталія Семеновича КУРИЛА, який зазначив, що інститут педагогіки і психології ‒ найбільший підрозділ університету, який активно розвивається, плідно працює і має великий потенціал. Сучасним здобувачам освіти та викладачам побажав здійснення усіх планів, намірів і сподівань, здоров’я й удачі, плідної і творчої праці в ім’я університету, вітчизняної освіти і науки. В кінці своєї промови Віталій Семенович запросив випускників шкіл на навчання до славетного Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

З відеопривітанням  до Навчально-наукового інституту педагогіки і психології звернулася ректорка університету, докторка педагогічних наук, професорка, Заслужена працівниця освіти України, випускниця інституту Олена КАРАМАН.

З вітальними словами і найкращими побажаннями для ІПП виступили директорка інституту та заступниця директорки НН ІПП з соціально-гуманітарної роботи, наголосивши, що пишаються своїми випускниками, які нині здійснюють педагогічну діяльність в освітніх, соціальних та реабілітаційних закладах  усієї України. Нагадали, що саме з найкращих випускників формується і викладацький склад Інституту педагогіки і психології.

За активну громадську діяльність та  участь у культурно-масовій роботі Інституту педагогіки і психології заступниця директора з соціально-гуманітарної роботи вручила почесні грамоти здобувачам освіти.

Програма свята включала теплі слова вітання від здобувачів освіти, випускників, завідувачів кафедр НН ІПП, голови студентського директорату інституту, захисників та захисниць України, які навчаються в навчально-науковому інституті педагогіки і психології, які боронять державу на передовій і щодня доводять свій героїзм.

Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих.

Під час заходу виступали хореографічний колектив «Брільянт», народний ансамбль танцю «Юність», ансамбль «Самоцвіт», здобувачі освіти зі сценкою «Зустріч офлайн» та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Після урочистої частини співробітники ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» запросили на навчання й запропонували присутнім випускникам розпочати свій самостійний життєвий шлях з отримання необхідних українському суспільству професій, показали відеопрезентацію, в якій було представлено весь навча́льно-науко́во-виробни́чий ко́мплекс університету та ознайомили з правилами Вступу-2024.

Майбутні абітурієнти, представники закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти, присутні на заході, отримали буклети, прайс-листи та відповідну інформацію про спеціальності ЗВО. Сподіваємося, що дружню родину здобувачів освіти нашого інституту поповнять нові покоління.

Вітаємо НН ІПП з 49-ою річницею! Щиро бажаємо подальших здобутків, процвітання,  збереження і примноження накопиченого унікального досвіду, талановитих і відданих здобувачів освіти, гідного продовження славних традицій інституту! Миру, перемоги, віри у світле майбутнє!

Памʼятайте, двері нашого університету й інституту завжди відкриті для вас, а наша освіта – гарантія вашого успіху!

Навчально-науковий інститут педагогіки і психології