Профорієнтаційна робота

Триває профорієнтаційна робота Миргородської локації університету.

Команда навчально-наукових інститутів та фахових коледжів, що знаходяться в місті Миргород, здійснили профорієнтаційні виїзди з рекламою університету.

На заходах представники команди університету презентували випускникам історію та  структуру Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, надали інформацію про локації розміщення 10 навчально-наукових інститутів університету, 6 відокремлених фахових коледжів та центру професійної підготовки. Команда представила всі вступні пропозиції університету та коледжів, особливості проєкту умов вступу у 2024 році.

Майбутні абітурієнти, випускники 9, 10 та 11 класів, із зацікавленістю слухали представників команди, задавали питання. Зустрічі проходили залежно від безпекової ситуації: в класах або бомбосховищах закладів освіти.

Бажаємо випускникам успішних іспитів та обдуманого вибору своєї майбутньої професії.

Навчально-науковий інститут природничих і аграрних наук,
Навчально-науковий інститут математики та інформаційних технологій,
Навчально-науковий інститут бізнесу і менеджменту,
Брянківський та Рубіжанський фахові коледжі