Профорієнтаційна робота від полтавських підрозділів ЛНУ

В Полтаві у березні і квітні тривала активна профорієнтаційна робота.

11 квітня у м. Охтирка Сумської області проведено профорієнтаційні зустрічі в 10 та 11 класах Гімназії імені Бориса Антоненка-Давидовича та Ліцеї №1 та Ліцеї №3. У профорієнтаційному  виїзді взяли участь навчально-науковий інститут мистецтв (Людмила Сокіл), навчально-науковий інститут охорони здоров’я і спорту (Роман Павлов) та навчально-науковий інститут філології і журналістики (Вікторія Дмитренко).

Були проведені зустрічі з директорати та школярами. Випускникам були роздані буклети університету та інститутів. Представники інститутів розповідали про історію та структуру університету, про його видатних випускників, про теперішні локації.

17 березня для вихованців ПДЮТ були проведені майстре-класи з класичної та народної хореографії, які провели викладачі НН ІМ Людмила Сокіл та Тетяна Вільховченко.

6 квітня на базі партнера ЛНУ імені Тараса Шевченка ТРЦ «Київ» пройшли акції «Швидкий портрет» та  «Фейс-арт». Багато публіки зібралося на «Музичну суботу з Інститутом мистецтв».

13 квітня для вихованців гуртка м’якої іграшки «Чародії» ПДЮТ проведено майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки, який провела завідуюча кафедрою образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Наталія Дігтяр.

За інформацією НН ІМ, НН ІОЗС, НН ІФЖ