«Табір історії життя»

Гарант освітньої програми «Соціологія» відвідала «Табір історії життя».

Днями гарант освітньої програми «Соціологія» прийняла участь у таборі «Табір історії життя» для обміном досвідом латвійських та українських активних громадян, який пройшов у Prei cilvēkiemi Лаьвійська Республіка.

Під час перебування в таборі Катерина Котеленець поділились своєю історію в організації молодіжного хабу «Інвенторс», який опікувався неформальною освітою, інтеграцією молоді з числа ВПО, обмінами молоді в громаді та області. Розповіла про основні проблеми залучення молоді до проєктної діяльності. Також учасники табору створювали свої проєкти, які б хотіли втілити в життя, обговорювали ідеї та потреби тих, хто вимушено переїхав.

Під час табору знайомились з латвійською культурою: познайомились із фольклорним колективом «Голуда», відвідали майстрів (Maizes Muzejs), які організували в маленьких населених пунктах майстерні завдяки соціальним проєктам або проєктам з соціального підприємництва.

Разом зі спільнотою  Sēlijas Salas обговорили вузькі місця роботи громадських організацій в Україні та Латвії.

Отриманні знання Катерина Котеленець імплементує в ОК «Соціологія організації та управління» і ОК «Грантрайтинг і управління проєктами», а також у створення курсів у неформальній освіті.

Проєкт фінансувався Фондом ЄС.