Наукова конференція до Дня науки

На кафедрі економіки і маркетингу ННІ БМ відбулась наукова конференція до Дня науки.

12 квітня 2024 року на кафедрі економіки і маркетингу навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту відбулась наукова конференція на тему: «Формування сталого розвитку України в умовах воєнного стану: детермінанти економіки та маркетингу».

Актуальні та цікаві доповіді представили наші здобувачі вищої освіти, зокрема:

Борисенко Вікторія, здобувачка вищої освіти 1 курсу освітньої програми «Економіка», тема доповіді: «Повоєнне відновлення України: зміст, передумови, напрямки.

Голубова Анастасія, здобувачка вищої освіти 1 курсу освітньої програми «Економіка», тема доповіді: «Нова пошта під час війни: основні показники діяльності, соціальні ініціативи та вихід на західний ринок».

Даолатзай Вероніка, здобувачка вищої освіти 2 курсу освітньої програми «Маркетингґ», тема доповіді: «Вплив інноваційного маркетингу на розвиток підприємництва в умовах війни в Україні».

Бажаємо молодим науковцям подальших творчих успіхів у мирній країні.

Навчально-науковий інститут бізнесу і менеджменту