Міжнародне стажування

Міжнародне стажування здобувачів вищої освіти в готельно-туристичних комплесах Європи

Кафедра професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу  ЛНУ імені Тараса Шевченка ініцювала зустріч здобувачів вищої освіти та  викладачів з партнерською компанією Travel Study Work в особі директорки пані Русланою Жовтані та менеджером компнії Валерієм Болкуном.

Так, 9 квітня 2024 р., під час зустрічі, партнерською компанією було презентовано можливості проходження міжнародного стажування в сфері гостинності влітку 2024 року в кращих, туристичних та готельно-ресторанних комплексах Болгарії, Словаччини, Туреччини, Кіпру, Греції, Австрії.

Пані Руслана надала вичерпну інформацію по кожній країні щодо умов проходження стажування, відкритих позиціях в готельно-ресторанних комплексах та  підрозділах команій туристичних операторів, розміру стипендій, тренінгового навчання студентів перед початком сезону, порядку проживання, харчування, оформлення дозвільних документів на перебування в країні та інш.

Зустріч викликала зацікавленість з боку здобувачів, адже університетом разом з партнерською компанією запропоновано максимально цікаві умови проходження закордонного стажування, а саме: пребачено укладення кількастороннього договору між університетом, компанією-партнером та студентом (що є гарантією захисту здобувача під час проходження стажування); запропоновано гідні умови проживання, організації харчування та розмір стипендії студентам під час проходження стажування; можливість відвідування студентами тренінгів, семінарів, інших заходів, спрямованих на вдосконалення професійних умінь і навичок.

Здобувачам було доведено інформацію щодо порядку організації освітнього процесу в університеті в разі проходження конкурсного відбору та виїзду на стажування.

Метою стажування за кордоном є:

• набуття здобувачами професійних знань і навичок обслуговування гостей в готельно-ресторанних та курортних комплексах;
  • опанування інноваційних технологій, методів та технік сервісу і виробництва;
  • ознайомлення з особливостями ведення бізнесу на міжнародному ринку гостинності;
  • вдосконалення рівня володіння іноземними мовами.

Таким чином, стажування здобувачів вищої освіти у кращих європейських туристичних та готельно-ресторанних комплексах дозволить їм підвищити професійні навички та набути відповідні компетентності згідно вимог міжнародного ринку готельних, ресторанних та туристичних послуг.

За інформацією кафедри професійної освіти, ресторанного і туристичного бізнесу