ЛНУ імені Тараса Шевченка – лідер вищої освіти України

Наприкінці березня 2024 року в місті Київ відбулася П’ятнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2024», на якій Луганський національний університет імені Тараса Шевченка отримав Гран-прі «Лідер вищої освіти України» та дві золоті медалі у тематичному конкурсі наукових робіт.

Виставка представила 485 учасників-закладів освіти різних рівнів з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей, м. Києва, а також Польщі, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії.

ЛНУ імені Тараса Шевченка традиційно взяв участь у двох конкурсних відборах: 1) рейтинговий виставковий конкурс, 2) конкурс із 14-ти тематичних номінацій. І переміг!

Умовами участі в рейтинговому виставковому конкурсі було подання заповнених форм за результатами діяльності університету за всіма напрямами у 2023 році на підставі офіційних показників діяльності закладів освіти. Значення показників у формах мали відповідати даним щорічного звіту ректора, який розміщений на офіційному веб-сайті закладу освіти.

Отже, конкурсною комісією рейтингувалися показники розвитку університету з таких напрямів: 1) міжнародна діяльність, 2) участь ЗВО в міжнародних рейтингах і зазначення місця, 3) інноваційна й наукова діяльність, 4) науковий кадровий потенціал, 5) студентський контингент, 6) інформаційне й інноваційно-технологічне забезпечення діяльності.

За результатами участі в рейтинговому виставковому конкурсі ЛНУ імені Тараса Шевченка переміг і отримав Гран-прі «Лідер вищої освіти України».

На другий конкурс з тематичних номінацій із нагородженням переможців золотими, срібними й бронзовими медалями ЛНУ імені Тараса Шевченка подав дві роботи:

1. 1. Курило В. С., Караман О. Л., Починкова М. М. «Формування і розвиток критичного мислення здобувачів як невід’ємний компонент медіаграмотності»;
  2. 2. Юрків Я. І., Володавчик В. С., Мороз В. П., Дрель В. Ф. «Упровадження здоров’язбережувальної педагогіки в практику діяльності закладів вищої освіти».

Обидві роботи отримали золоті медалі.

Вітаємо весь колектив університету за високі нагороди і визнання лідером вищої освіти України! Щиро дякуємо організатору виставки – Компанії «Виставковий Світ» – за підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Перемагаємо на освітньому й науковому фронтах – наближаємо ПЕРЕМОГУ!

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка