Онлайн лекція американського професора

Кафедра політології і міжнародних відносин доєдналась до онлайн лекції   американського професора Філадельфійського Університету мистецтв.

12 квітня викладачі кафедри політології і міжнародних відносин навчально-наукового інститут соціальних і гуманітарних наук разом зі здобувачами вищої освіти спеціальностей 052 Політологія та 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії доєдналися до онлайн лекції   американського професора Філадельфійського Університету мистецтв Михаїла Сергеєва на тему: «The “End of History” or the End of Humanity? Rereading Fukuyama and Huntington During Russia’s War Against Ukraine”» («“Кінець історії” чи кінець людства? Перечитуючи Фукуяму та Хантінгтона під час війни Росії проти України»).

Лекція була організована кафедрою політологічних і культурологічних студій Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля.

Дякуємо організаторам і модератору Шелковій Наталії Валеріївні.

Кафедра політології і міжнародних відносин