Профорієнтаційні зустрічі тривають

Команда Луганського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує виїзні профорієнтаційні зустрічі з випускниками освітніх закладів Лубенської громади.

Основна мета виїзного заходу — створення необхідної інформаційної основи для підготовки кожного учня до свідомого вибору певної професійної діяльності.

Вибір професії — це важливий крок у доросле життя. В першу чергу – це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а найголовніше — перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Робота і все, що з нею пов’язане, займає левову частину життя людини. Знайти себе в світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше — не схибити.

З метою профорієнтаційної роботи, реклами закладу та переваг навчання випускники під час зустрічей з представниками університету отримали можливість дізнатися більше про масштаби і структурні підрозділи закладу вищої освіти, про навчальні програми, які пропонує університет, спеціальності, форми навчання, вимоги до вступу та можливості для майбутнього розвитку.

Учні змогли задати питання професійній команді ЛНУ імені Тараса Шевченка щодо навчання, вступних випробувань та підготовки до вступу.

Всім бажаємо вдалого та обдуманого вибору своєї майбутньої професії!

Нагадуємо, що саме НАША ОСВІТА – ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ!

Сайт Вуза: https://luguniv.edu.ua/?page_id=92728

email: lnu.priymalnakomisia.27@gmail.com

Телефон приймальної комісії: +38(095)105-60-05

Адреси: м. Полтава, вул. Соборності, 64-ж (ауд. 4.6)