Чорноморські випускники обирають Альма-матер

11 квітня у межах профорієнтаційної роботи відбулась онлайн-зустріч з представниками університету – Ольгою Куцевською, Наталією Мордовцевою та адміністрацією, випускниками шкіл м. Чорноморська Одеської області, де вже два роки працює консультативний центр нашого вишу.

Понад 100 учасників зібрання ознайомились з історією ЛНУ, його структурою, діяльністю інститутів/факультетів, коледжів. Жвавий інтерес, питання від майбутніх абітурієнтів, зацікавленість нашими спеціальностями говорить про свідомий вибір учнів власної майбутньої професії, про надання переваги вітчизняним українським вишам, які забезпечують ґрунтовною, якісною освітою, серед яких лідером визнаний Луганський національний університет імені Тараса Шевченка.

Завдяки професійній і дружній співпраці нашого університету з адміністрацією міста, безпосередньо з мером, начальником управління освіти, директорами шкіл, ліцеїв, гімназій ми розширюємо межі надання освітніх послуг всім здобувачам освіти різного рівня і сподіваємось на наступні зустрічі у мирному Чорноморську.

За інформацією університету