«Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту: погляд молоді»

У ННІ ОЗіС відбулася VIII Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту: погляд молоді».

11-12 квітня 2024 року у навчально-науковому інституті охорони здоров’я і спорту ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбулася VIII Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту: погляд молоді» в рамках академічної мобільності та Днів науки за участю 123 учасників із різних закладів освіти України, що приєдналися в перший день; загалом зареєстровано  та прийняло участь у конференції 547 учасників. Захід тривав у режимі Online на платформі ZOOM за підтримки Української федерації «Спорт заради розвитку» та Луганського обласного відділення НОК України.

З мотивуючими словами підтримки і вдячності до здобувачів вищої освіти та учасників звернулися директор НН ІОЗіС ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Майстер спорту України міжнародного класу з богатирського багатоборства Олександр ДУБОВОЙ, канд. мистецтвознавства, доцент, в. о.  декана факультету фізичного виховання та мистецтв Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради ВікторіяБЕСКОРСА,Голова Луганського обласного відділення НОК України, начальник обласного відділення КФВіС МОН  України Віктор ОСТРЄЦОВ, Президент Української федерації «Спорт заради розвитку», викладач Вінницької академії безперервної освіти; Національний тренер з питань розвитку партнерства в спорті заради соціальних змін; керівник Всеукраїнських проєктів «Цікава фізкультура», «Єдина Україна» Олексій КАЧАН.

Конференцію проведено з метою обміну досвідом серед талановитих молодих вчених, які розкрили науковий потенціал з питань інновацій у фізичному вихованні і спорту, єдності теорії та практики з питань якісної підготовки майбутніх фахівців у закладах вищої освіти. Найкращі доповіді на Пленарному засіданні представлені здобувачами вищої освіти Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради,   Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, ПВНЗ «Український гуманітарний інститут» та ін.

Робота була плідною, конструктивною, сприяла визначенню перспективних напрямків підготовки конкурентоздатних фахівців галузі освіти та ФКіС, розвитку креативності, патріотизму, виявлення обдарованої молоді для подальшої наукової діяльності.

За результатами учасники отримали сертифікати та підготовлено до друку збірник наукових праць студентів «Науковий пошук молодих дослідників» № 2. 2024.

Оргкомітет конференції висловлює щиру подяку здобувачам вищої освіти, їх науковим керівникам,викладачам вишів, вчителям-практикам, вихователям дитячих садочків, директорам та ректорам закладів освіти, ПрезидентуУкраїнської федерації «Спорт заради розвитку «Олексію Качан. Бажаємо всім учасникам конференції професійного діалогу, творчих звершень та плідної співпраці між закладами освіти та громадських організацій!

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Конференцію можна подивитись на YouTube каналі «Спорт заради розвитку» (партнер заходу – Українська федерація “Спорт заради розвитку” https://youtu.be/5xgLInqJFrE

За інформацією ННІОЗіС