Планове засідання вченої ради в НН ІПАН

У навчально-науковому інституті природничих і аграрних наук відбулося планове засідання вченої ради.

За порядком денним розглядалися питання: Про стан, проблеми та перспективи реалізації освітніх програм на кафедрах НН ІПАН; Про реалізацію програми впровадження в освітній та науковий процес англійської мови; Про поточні результати виконання планів профорієнтаційної роботи кафедр НН ІПАН та різне.

Проблеми та шляхи вирішення щодо виходу з 01.09.2024 року на повну акредитацію, при розгляді першого питання щодо  стану, проблем та перспектив реалізації ОП на кафедрах інституту, було заслухано узагальнену інформацію результатів самоаналізу ОП гарантами. Було обговорено основні проблеми та визначено шляхи їх можливого вирішення.  Особливу увагу при обговорені було приділено питанню реалізації ОП за спеціальностями 101 Екологія та 201 Агрономія як тим, що стоять у плані акредитації.

При розгляді другого питання щодо реалізації програми впровадження в освітній та науковий процес англійської мови, членами вченої ради велося жваве обговорення та відзначено актуальність цієї програми, необхідність впровадження у всі напрямки діяльності інституту та кафедр.

При розгляді третього питання про поточні результати виконання профорієнтаційної роботи, свої звіти представили – директорат та кафедри. Під час обговорення було визначено декілька нових напрямків профорієнтаційної роботи. Було відзначено, що постійно відбувається оновлення реклами у соціальних мережах та надруковано декілька варіантів роздаткової реклами.

У різному членами вченої ради були затверджені екзаменаційні білети до випускової атестації,

розглянуті результати підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників НН ІПАН: Наталії МАЦАЙ, Ірини КРАВЕЦЬ, Ірини МЕЛЬНИК, Ірини ЧЕРЕДНИЧЕНКО.

За матеріалами навчально-наукового
інституту природничих і аграрних наук