МІЖНАРОДНА МІЖДИСЦИПЛІНАРНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Запрошуємо взяти участь у ІІ Міжнародній міждисциплінарній науково-практичній конференції «Актуальні питання, проблеми та перспективи розвитку науки і освіти».

Шановні здобувачі вищої освіти, молоді вчені та науково-педагогічні працівники організаційний комітет запрошує Вас взяти участь у ІІ Міжнародній міждисциплінарній науково-практичній конференції «Актуальні питання, проблеми та перспективи розвитку науки і освіти», яка відбудеться 25 – 27 квітня 2024 року за адресою: вулиця Івана Банка (Коваля), 3, м. Полтава, Полтавська область, Україна

Форма участі: очна, заочна, дистанційна.

25.04.2024 о 10:00 – очно, м. Полтава вул Соборності, 45а (Дія.Бізнес.Полтава)

26-27.04.2024 – онлайн.

Робочі мови конференції: українська, англійська та інші мови країн Європейського Союзу.

До участі у ІІ Міжнародній міждисциплінарній науково-практичній конференції запрошуємо науково-педагогічних (педагогічних) працівників закладів загальної середньої, фахової передвищої та вищої освіти, науковців, здобувачів першого, другого та третього рівнів вищої освіти, докторантів.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Аграрні науки.
  2. Держава та право.
  3. Дизайн та інформаційні технології.
  4. Економіка, маркетинг, менеджмент і фінанси.
  5. Підприємництво та торгівля.
  6. Історія, мистецтво та культура.
  7. Міжнародні відносини та публічне управління.
  8. Освіта і педагогіка.
  9. Охорона здоров’я та спорт.
  10. Природничі науки.
  11. Психологія та соціальна робота.
  12. Точні науки.
  13. Туризм та готельно-ресторанна справа.
  14. Філологічні напрями.
  15. Філософські та соціальні науки.

За результатами роботи конференції буде видано збірник тез доповідей та збірник наукових статей конференції (за необхідності, наукові статті можуть бути опубліковані у фаховому виданні (категорія Б) Вісник ЛНУ імені Тараса Шевченка).

Для учасників конференції буде проведено низка тренінгів представниками міжнародного благодійного фонду, бібліотеки ЛНУ імені Тараса Шевченка, Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти та ін.

Сайт конференції https://sites.google.com/view/radalnuconference/