Профорієнтаційні виїзди

У Миргороді продовжуються профорієнтаційні виїзди.

Навчально-науковий інститут бізнесу і менеджменту, Навчально-науковий інститут математики та інформаційних технологій, Навчально-науковий інститут природничих і аграрних наук та Брянківський фаховий коледж продовжують профорієнтаційні зустрічі з випускниками шкіл Миргородщини.

Співробітники ЛНУ імені Тараса Шевченка розповіли майбутнім абітурієнтам про масштаби Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, його структурні підрозділи, спеціальності та напрями, за якими здійснюється підготовка в університеті, Правила прийому до університету та переваги навчання в закладі вищої освіти. А також побажали випускникам шкіл успішно завершити навчальний рік та визначитися з майбутньою професією.

За інформацією миргородських структурних підрозділів
ЛНУ імені Тараса Шевченка