Участь викладачів кафедри РГФ ННІФЖ у «Linguist United Conference Ukraine 2024»

Викладачі кафедри РГФ ННІФЖ взяли участь  у «Linguist United Conference Ukraine 2024».

Викладачі кафедри романо-германської філології навчально-наукового інституту філології і журналістики Склярова Ірина Вікторівна, Тишакова Людмила Тимофіївна та Бледнова Ольга Григорівна відвідали яскраву весняну подію «Linguist United Conference Ukraine 2024», яка була організована компанією «Лінгвіст» та видавництвом «Cornelsen».

Темою заходу стали Digitale Tools in Ihrem Klassenraum, де методистка Cornelsen, Олена Товста, разом із учасниками сесії, розібрали інтерактивні інструменти, які допомагають у навчанні та розвитку здобувачів на заняттях німецької мови. Крім того, на заході учасники дізнались про нові сучасні підручники,  актуальні цифрові ресурси та приклади застосування ШІ на практичних заняттях.

Кожен учасник цієї цікавої події отримав сертифікат.

Кафедра романо-германської філології
Інформаційний центр навчально-наукового