Ательє Резильєнтності

Учасники курсу «Ательє Резильєнтності» вчилися нормально жити в ненормальних умовах.

Останні роки нам усім доводиться жити в умовах війни. Це складно, виснажливо та непередбачувано.  Дуже важливо відновлюватися після стресових подій, використовувати і поповнювати свої ресурси для подолання викликів, щоб робити своє життя більш якісним.

Учасники курсу «Ательє Резильєнтності» вчилися робити це разом, вчилися нормально жити в ненормальних умовах.

Дана програма реалізовувалася Жіночим консорціумом України при підтримці БІСЕ (Міжнародне католицьке бюро Франції) в межах проєкту «Синергія дитинства задля дитинства» у співпраці із кафедрою психології НН ІПП та Центром психологічного відновлення та адаптації Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Зустрічі відбувалися в онлайн форматі. Бажаючі доєдналися до програми розвитку резильєнтності,в ході якої дізналися:

• прорезильєнтність і як її плекати у собі та чому це важливо;
  • дізналися про фактори, які впливають на резильєнтність;
  • про ключові аспекти розвитку резильєнтності;
  • навчилися знаходити сенс у труднощах, дбати та укріплювати свою «систему підтримки», розвивати гнучкість до змін тощо.

По закінченню курсу учасники отримали сертифікати.

Велика вдячність Варварі Меланії, яка керувала даним проєктом, модерувала та проводила навчальні онлайн-зустрічі з учасниками, що проходили в насиченій та позитивній атмосфері.

Дякуємо організаторам такого потрібного на часі курсу та бажаємо усім помічати нові можливості, проявляти креативність, більш повно проживати поточні моменти, розвиватися і зростати.

Вдячні учасники курсу «Ательє Резильєнтності» – співробітники та студенти
Луганського національного університету імені Тараса Шевченка