День Абітурієнта з випускниками Луганських шкіл

Проведено черговий День абітурієнта з випускниками Луганських шкіл.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка продовжує профорієнтаційні онлайн-зустрічі з кампанії Вступ-2024!

10 квітня було проведено черговий День абітурієнта з випускниками Луганських освітніх закладів, які спілкувалися з висококваліфікованим викладацьким складом ЛНУ імені Тараса Шевченка – одного з найславетніших закладів вищої освіти України зі 103-річною історією підготовки фахівців різного профілю.

Вступникам розповіли про Університет та його структурні підрозділи, спеціальності, ознайомили з особливостями вступної кампанії та навчанням, а також відповіли на всі запитання.

Майбутні абітурієнти отримали вичерпні відповіді від наших фахівців, що, сподіваємося, допоможе їм обрати майбутню професію по душі, адже в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка цілий ярмарок потрібних і цікавих спеціальностей!

ЛНУ імені Тараса Шевченка – вищий навчальний заклад, який вже 103 роки залишається еталоном якості української освіти та успішно здійснює освітньо-дослідну та навчально-виховну діяльність, керуючись найкращими світовими й вітчизняними традиціями, сучасними принципами й новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг.

Чекаємо вас у нашому університеті!

НАША ОСВІТА – ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ!

Сайт Вуза: https://luguniv.edu.ua/?page_id=92728

Email: lnu.priymalnakomisia.27@gmail.com

Телефон приймальної комісії: +38(095)105-60-05

Адреси: м. Полтава, вул. Соборності, 64-ж (ауд. 4.6)