Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку в ЛНУ імені Тараса Шевченка

9 квітня в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка пройшов спортивно-оздоровчий захід з нагоди Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку.

Організаторами спортивної події виступили Державний заклад “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” спільно з Луганським обласним відділенням Національного олімпійського комітету  України. Безпосереднє проведення заходу було покладено на навчально-науковий інститут охорони здоров’я і спорту.

На спортивних урочистостях були присутні:

–     Ректор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Олена  КАРАМАН;

–    Голова вченої ради Луганського національного університету імені Тараса Шевченка  Віталій КУРИЛО;

– Голова Первинної профспілкової організації Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир МОРОЗ;

–    Директор Гімназії імені Василя Барки Лубенської міської ради Наталія  РЕДЬКІНА;

– Директор навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Олександр  ДУБОВОЙ.

У спортивно-оздоровчому заході також приймали участь: здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту  педагогіки і психології, навчально-наукового інституту  охорони здоров’я і спорту, навчально-наукового інституту  технологій та торгівлі, здобувачі освіти Відокремлених структурних підрозділів Старобільського фахового коледжу та Фахового коледжу ДЗ “Луганський національний університет імені  Тараса Шевченка” і учні 10-11 класів Гімназії імені Василя Барки Лубенської міської ради.

Міжнародний день спорту, який щорічно відзначається 6 квітня, надає можливість продемонструвати важливу роль спорту та фізичної активності у житті людей всього світу, адже фізична культура і спорт — це потужний інструмент для зміцнення соціальних зв’язків та сприяння сталому розвитку і миру, а також солідарності та повазі.

Перед початком урочистостей насамперед згадали захисників і захисниць полеглих в боях за свободу нашої держави та вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

З вітальними словами до присутніх звернулися ректорка Олена КАРАМАН, голова вченої ради Віталій КУРИЛО, голова профспілки Володимир МОРОЗ та директорка Гімназії імені Василя Барки Лубенської міської ради Наталія  РЕДЬКІНА.

Організація Об’єднаних Націй завжди визнавала силу та універсальність спорту, використовуючи його для об’єднання окремих людей та груп. З цією метою проводяться заходи на глобальному та місцевому рівнях, а також розробляються спеціальні кампанії та ініціативи, пов’язані зі спортом.

Для українського сьогодення цей день набуває особливого та символічного значення, тому що незмінними залишаються поняття, які супроводжують спорт і фізичну культуру: це мирні змагання, сприяння порозумінню людей у світі.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка приєднався до міжнародної акції і розпочав спортивно-оздоровчу подію з веселої руханки, після чого між чотирма командами проводилися змагання зі спортивної естафети,  стрибків у довжину з місця,  змагання зі стрибків на скаканці за 30 сек., настільного хокею та дартсу.

Спортивні цінності – завжди були і залишаються незмінними. Справедливість, дисципліна, чесність, повага до правил гри і до суперника – без цього неможливо бути абсолютним переможцем у будь-якому змаганні.

В спортивній естафеті переможцями стали:

1 місце- Гімназія імені  Василя Барки;

2 місце- ЛНУ імені Тараса Шевченка;

3 місце – Старобільський фаховий коледж.

Після завершення змагань переможці і призери були нагороджені грамотами та зробили на згадку про цей важливий день спільне фото.

Будьте зі спортом на «Ти», робіть кожного дня на один крок більше, вірте у себе, вірте у свої сили і завжди ставте перед собою амбітні цілі!

Бережіть себе! Будьте здорові та спортивні!

Слава Україні!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка