Співпраця з університетами України

ЛНУ імені Шевченка активно співпрацює з університетами України.

Так, 2 квітня коли  увесь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги, кафедра розвитку дитини раннього і дошкільного віку разом з кафедрою педагогіки та психології дошкільної та початкової освіти Херсонського державного університету організували взаємопривітання у вигляді дитячих книжок, які були надіслані поштою.

Ці книжечки кожна кафедра подарує  закладам дошкільної освіти свого регіону, щоб діти змогли користуватися ними, адже розуміємо, яке місце сьогодні посідає книга у вихованні та розвитку дітей. Дитячі книги – це не тільки література, коли всім смішно, кумедно або забавно, і не коли все просто і наочно, яскраво і привертає увагу, а коли за допомогою художніх образів, зрозумілих дітям, розповідається про життя, тобто в правильній дитячій літературі перед нами, перш за все, постає яскрава картина світу в різних життєвих ситуаціях.

Дякуємо за плідну співпрацю завідувачкам кафедр та директору ННІПП доценту Єпіхіній М.А. та деканесі педагогічного факультету Херсонського державного університету професору Петуховій Л.Є.