Навчання в рамках міжнародного гранту

Здобувачі кафедри політології пройшли навчання в рамках міжнародного гранту.

Здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового рівня) кафедри політології Сироватко Віктор та Фещук Тарас пройшли навчання у  Докторської школи 2024 «Сталий, інклюзивний та смарт розвиток в контексті децентралізації: досвід ЄС», в рамках міжнародного гранту The Jean Monnet Chair project “Sustainable, Inclusive and Smart Development within Decentralization Process: the EU experience” Erasmus + . В рамках роботи Зимової Докторської Школи 2024 вивчали інституції та інструменти Європейського Союзу щодо сталого розвитку, поглибилися в інноваційні стратегії ЄС, спрямовані на створення конкурентоспроможної економіки, зниження викидів CO2, сталий розвиток природних ресурсів, безпеку харчових продуктів та споживання, ядерну безпеку, а також розвиток безпечних технічних стандартів, а також практичні аспекти децентралізації та самозабезпечення громад та  важливість  інклюзивності та активної участі у процесах розвитку та реформ.

По закінченню програми, в рамках оцінювання набутих знань здавалися тести та  письмова роботи. Успішним завершенням курсу стало отримання сертифікату (3 кредити ЄКТС/90 год).

Кафедра політології