Дні абітурієнта онлайн

Дні абітурієнта онлайн в ЛНУ імені Тараса Шевченка тривають.

03 березня 2024 року в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка для випускників підрозділів коледжів закладу відбувся День абітурієнта в онлайн-форматі  і,  як завжди, зібрав багато зацікавлених, хоча приєднувалися й інші бажаючі та випускники шкіл.

На онлайн-заході були присутні: ректор університету, проректор з науково-педагогічної роботи, відповідальний секретар приймальної комісії, директори коледжів, директори навчально-наукових інститутів, декани факультетів, їх заступники, завідувачі кафедр, викладачі.

Модерувала онлайн-зустріч провідний фахівець відділу маркетингу університету Тетяна ДЕМ’ЯНЧУК.

Захід розпочала доктор педагогічних наук, професор, ректор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Олена КАРАМАН, яка розповіла про Університет та його історію, надала інформацію про структурні підрозділи, а також спеціальності. Ректорка наголосила на перевагах навчання в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка – найславетнішого закладу вищої освіти України зі 103-річною історією, який готує фахівців різного профілю.

Модераторка заходу презентувала усі навчально-наукові інститути Університету та їх спеціальності та наголосила, що у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка можуть отримати освіту всі категорії населення, починаючи із вступу на базі 9 класів і закінчуючи другою освітою в магістратурі, а також є аспірантура і докторантура для підготовки докторів наук та докторів філософії. Освітня пропозиція університету охоплює близько 200 спеціальностей та освітніх програм!

Вікторія ВОЛОДАВЧИК – відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, ознайомила гостей з умовами вступу та правилами прийому до університету у 2024 році.

Всі бажаючі в ході спілкування з представниками закладу вищої світи задавали різнобічні питання щодо вступу в навчально-наукові інститути ЛНУ імені Тараса Шевченка після коледжу чи 11 класу.

Дні абітурієнта онлайн будуть проводитися і надалі! Слідкуйте за нашими інформаційними порталами!

Чекаємо всіх у нашому університеті! Двері завжди відкриті для кожного з вас! Бережіть себе, близьких та друзів. Разом до Перемоги! Все буде Україна!

Нагадуємо, що НАША ОСВІТА – ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ!

До нових зустрічей! Сподіваємось усіх випускників коледжів бачити і надалі в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка, але вже в якості студентів навчально-наукових інститутів!

Сайт Вуза: https://luguniv.edu.ua/?page_id=4271

email: lnu.priymalnakomisia.27@gmail.com