Профорієнтаційні зустрічі тривають

Представники нашого вишу знову вирушили на профорієнтаційні зустрічі з випускниками 9-11 класів міста Лубни.

2 березня представники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка з метою полегшення вибору освітнього закладу та майбутньої професії знову вирушили на профорієнтаційні зустрічі з випускниками 9-11 класів у місті Лубни.

Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням.

У ході спілкування випускникам була надана вичерпна інформація щодо самого закладу вищої освіти, його підрозділів, спеціальностей, умов вступу, форм та особливостей навчання, пільг, наявності бюджетних місць тощо.

Директор навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту Володимир Дубовой наголосив на можливості розкриття своїх здібностей у науковій чи громадській роботі, у спорті чи культурно-масовому житті та навів приклади.

Учні із цікавістю слухали гостей, задавали питання, на які отримували вичерпні відповіді, а також пройшли анкетування від ЛНУ імені Тараса Шевченка. Всім були роздані рекламно-інформаційні буклети усіх підрозділів славетного і престижного Університету.

Представники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка щиро сподіваються, що їх робота не буде даремною і допоможе зробити правильний вибір майбутнім абітурієнтам.

Профорієнтаційна зустріч пройшла активно в насиченому та позитивному форматі.

Чекаємо всіх у нашому університеті! Двері завжди відкриті для кожного з вас!

НАША ОСВІТА – ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ!

Сайт Вуза: https://luguniv.edu.ua/?page_id=92728

email: lnu.priymalnakomisia.27@gmail.com

Телефон приймальної комісії: +38(095)105-60-05

Адреси: м. Полтава, вул. Соборності, 64-ж (ауд. 4.6)