МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ В УНІВЕРСИТЕТІ КЕПЛЕРА В ЛІНЦІ (АВСТРІЯ)

Шановні здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, відділ міжнародних зв’язків повідомляє про початок прийому заявок для участі в програмі міжнародної академічної мобільності з Університетом Кеплера (Австрія) протягом одного семестру 2024 – 2025 навчального року.

Мобільність пропонується в рамках Програми Erasmus+ KA171 (1. Student Mobility: Study Mobility and Internship Mobility. 2. Staff Mobility: Teaching Mobility and Training Mobility) і ПЕРЕДБАЧАЄ фінансову підтримку у вигляді стипендії та / або відшкодування витрат на проживання в Республіці Австрія. Програма гарантує безкоштовне навчання в закордонному закладі-партнері.

Для подання заявки на участь у програмі просимо заповнити онлайн-форму:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflCFoaBHoZws9HtTSnTGcoPMjLsPu3FR3ZucLiADJEfP6dIQ/viewform .

Кінцевий термін подання заявок – 5 травня 2024 року.

За більш детальною інформацією звертайтеся:

International.lnu@gmail.com

або за телефоном