Участь у вебінарі

29 березня 2024 року гаранти освітніх програм спеціальності «Соціологія» взяли участь у вебінарі.

Вебінар організовувала «Мирна школа» для освітян, щоб навчитися знижувати стрес, протидіяти вигорянню та залишатися стійкими. Спікеркою виступила Тетяна Давидовська, яка зазначила, що Ефективний овітній процес – це перш за все стійкі та мотивовані педагоги.

Вона розповіла про негативні впливи війни на педагогів, що демотивує та негативно позначається на роботі.

На вебінарі учасники навчились:

• технікам, які допомагають знизити стрес та протидіяти вигорянню;
  • технікам, які ефективно розвивати власну стійкість в складних умовах невизначеності;
  • шляхам, які допомагають побудувати стратегію для самопідтримки;
  • які складові додати в план особистого відновлення.

У процесі навчання, учасники отримали інструменти, які зможуть використати у своїй роботі, поділитися з колегами та здобувачами освіти, використати як підтримку для тих, хто цього найбільше потребує.

*“Мирна школа” отримала статус успішно завершеного експерименту всеукраїнського рівня відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1177 від 27.12.2022.