Екскурсія до АТ «Лубнифарм»

Здобувачі Старобільський фаховий коледж ДЗ ЛНУ імені Тараса Шевченка відвідали АТ «Лубнифарм».

28 березня здобувачі освіти ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відвідали АТ «Лубнифарм».

АТ «Лубнифарм» – сучасне фармацевтичне підприємство України, основним напрямком діяльності якого є розробка і виробництво готових лікарських засобів для зовнішнього і внутрішнього застосування у вигляді: таблеток, настоянок, екстрактів, мазей, гелів, лініментів, ін’єкційних розчинів, медичних виробів.

Метою екскурсії було ознайомлення здобувачів освіти з можливими місцями працевлаштування на підприємстві. Побували у відділі кадрів «Лубнифарм», де провідні фахівці розповіли специфіку роботи даного відділу, зокрема, про ведення обліку кадрів, особливості працевлаштування, ведення та заповнення документів особового складу, табелів обліку робочого часу тощо.

Для здобувачів освіти співробітниками «Лубнифарм» було проведено цікаву та змістовну екскурсію цехами виробництва. На підприємстві функціонують 8 підрозділів (цехів/дільниць). Познайомили відвідувачів з двома цехами: цех з виробництва перев’язувальних матеріалів і цех ін’єкційних розчинів.

Студенти побачили, що виробництво модернізовано сучасним обладнанням, багато процесів автоматизовано і виконується без втручання людини.

Дякуємо співробітникам АТ «Лубнифарм» за екскурсію!