Засідання проєктних груп

Засідання проєктних груп за ОП «Садово-паркове господарство» та «Лісове господарство».

На кафедрі садово-паркового господарства та екології НН ІПАН відбулося засідання проєктних груп за освітньо-професійними програмами «Садово-паркове господарство» першого (бакалаврського) та другого (магістерського), а також «Лісове господарство» першого (бакалаврського) рівнів вищої освіти.

Гаранти освітніх програм, Ірина КРАВЕЦЬ, Сергій СОКОЛОВ і Анатолій ШЕВЧЕНКО, організували та провели зустріч з членами проєктних груп, науково-педагогічними працівниками групи забезпечення та здобувачами вищої освіти з метою завершення обговорення проєктів освітніх програм.

Учасники проєктних груп проаналізували пропозиції, що надійшли в результаті публічних обговорень, результати опитувань студентів та випускників, а також рекомендації від роботодавців. Вони також розглянули результати навчання за ОП, досвід подібних програм в Україні та за кордоном, збалансованість та реалістичність програм, ефективність розподілу кредитів між різними складовими навчального процесу, а також відповідність ліцензійним умовам викладачів, що працюють за даними ОП. Гаранти відзначили активну роботу з аналізу проєктів всіх викладачів кафедри, директорату та стейкхолдерів, з якими співпрацює кафедра.

Під час засідання обговорено зауваження та пропозиції від студентів та випускників освітніх програм. Захід провели у форматі конструктивного обговорення. Проєктні групи проаналізували пропозиції та зауваження, а результати обговорення будуть враховані під час подальшої роботи та внесені відповідні коригування у проєкти освітніх програм.

Висловлюємо подяку всім зацікавленим сторонам, зокрема роботодавцям, академічній громадськості, студентам та випускникам, за участь у обговоренні проєктів освітніх програм та плідну співпрацю. Сподіваємось, що вдосконалені освітні програми забезпечать більш якісну підготовку студентів, що навчаються за цими програмами.

За інформацією кафедри садово-паркового господарства та екології