Школа молодих науковців День 5

Останній день школи молодих науковців слухачі провели із кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри математики та інформатики Ліною Бондаренко.

Спікерка підготувала неймовірний матеріал за темою «Пошукові системи наукової інформації. Сучасні цифрові технології в контексті наукової роботи». Наглядно, легко, цікаво та інтерактивно вона подала інформацію яка є не тільки актуальною сьогодні, але й неймовірно корисною.

На занятті увага була приділена практичним навичкам та тому, що вже у квітні, на Днях науки ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» усі присутні зможуть використати.

Зустріч пройшла в дуже приємній атмосфері, де всі бажаючі змогли поділитись своїми враженнями, коментарями, поставити свої питання та знайти відповідь на те, про що навіть і не задумувались.

Дякуємо усім за увагу, активність та зацікавленість до заходу.

За інформацією Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти