49-річчя НН ІПП

Шановні колеги, здобувачі освіти, випускники, співробітники!

Щиро вітаємо колектив навчально-наукового інституту педагогіки і психології ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» з нашим спільним святом – 49-річчям від дня заснування! Ми велика дружня родина. Переконані, що і надалі разом будемо зберігати та примножувати традиції своєї Альма- матер.

Вагомий науковий потенціал, інноваційні технології, новаторські проєкти, які реалізовує рідний інститут, дають нам змогу працювати у цей складний для України час та утримувати лідерські позиції.

У цей святковий день бажаємо молодості душі, твердості духу, нестримності у науковому пошуку, завзяття у справі виховання молоді, далекоглядності у задумах, нових перемог і вагомих здобутків. Плідних вам успіхів на ниві освіти, міцного здоров’я, мирного неба, творчого натхнення. Процвітання тобі, рідний інституте! З днем народження!

Директорат НН ІПП