Сертифікати про успішне опанування програми «Агрокебети»

Випускники-магістри з агрономії в ЛНУ імені Тараса Шевченка отримали сертифікати про успішне опанування програми «Агрокебети»

Випускники-агрономи підтвердили отримання навичок універсального агроменеджера завдяки участі в освітньому проєкті «Агрокебети» та отримали сертифікати, які визнаються та цінуються багатьма провідними агрокомпаніями.

У вересні 2022 року ЛНУ імені Тараса Шевченка підписав меморандум про співпрацю з Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» та освітнім проєктом «Агрокебети» для навчання майбутніх фахівців з агрономії за новітньою магістерською програмою. А цього року вже відбувся перший випуск магістрів, які отримали сертифікати про успішне завершення навчання за програмою «Агрокебети» та дипломи державного зразка про отримання освітньої кваліфікації магістр з агрономії.

Освітня програма «Агрокебети» була створена за запитом агробізнесу та враховує всі необхідні для агровиробників навички та знання, тому вона відома та цінується серед компаній агробізнесу, які прагнуть залучити молодих фахівців до своїх компаній та студентів, які планують отримати гарне працевлаштування і будувати кар’єру пов’язану з аграрним бізнесом. «Сьогоднішня молодь розуміє, що агросфера є дуже перспективною і високотехнологічною. Саме в цій галузі відбувається стрімкий розвиток технологій та ІТ-рішень, та майже моментальне впровадження інновацій на практиці. Хоча не можна відкидати і мотиваційний аспект. Ми повинні констатувати, що сьогодні в аграрній галузі високі зарплати та можливості для кар’єрного зростання» – Анатолій ЦИРКУН, керівник освітнього проєкту «Агрокебети» в Україні. Студенти цієї програми отримують більше практичних, аніж теоретичних знань та актуальну інформацію, яка наразі необхідна для роботи в аграрному секторі. Також, дуже важливим є менторський супровід кожного студента представниками агробізнесу та можливість проходити практику у провідних аграрних компаніях. У разі позитивного результату, після проходження практики студенти цілком можуть розраховувати на працевлаштування на ринкових умовах, а деякі з них вже отримали робоче місце в компанії свого ментора.

Весь цикл навчання насичений гостьовими лекціями від експертів компаній-партнерів проєкту. Відгуки студентів свідчать про їх задоволеність результатами навчання: «Гостьові лекції від бізнес-спікерів були дуже інформативними та захоплюючими, а ще важливо – добре структуровані. Відчувалося, що експерти є дуже досвідченими і я радий, що вони поділилися з нами своїм досвідом. Для мене це була дуже гарна можливість долучитися до передових знань у такий складний час. Вважаю, що найкориснішим було те, що лекції були націлені на сталий розвиток сільського господарства. Експерти переконані, що сільське господарство може бути більш екологічним і ефективним, і вони поділилися з нами своїми ідеями про те, як це зробити. Я дуже дякую за їх час з нами!» –  Сергій Радченко, здобувач 1 курсу магістратури; «Дякую проєкту, що культивує зі студентів майбутніх спеціалістів-практиків і співробітників для аграрних підприємств!» – Андрій Сазанський, випускник 2024 року.

Вітаємо наших випускників – магістрів з агрономії із завершенням навчання та бажаємо успішної кар’єри в аграрному бізнесі на благо України!

Академічна спільнота навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук та адміністрація ЛНУ імені Тараса Шевченка висловлює щиру вдячність Алексу Ліссітсі, Анатолію Циркуну, Аллі Кравченко, всій команді проєкту «Агрокебети» за співпрацю у підготовці майбутніх агрономів (https://agrokebety.com/ ).

Довідково:

Освітній проєкт «Агрокебети» ініційований Алексом Ліссітсею та реалізується асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) на базі дев’яти аграрних закладах вищої освіти. Його мета — підготовка фахівців (farm managers) нового покоління для потреб сучасного агробізнесу. Проєкт підтримують провідні компанії України: New Holland Agriculture, ІМК, Bayer, «Галс Агро», МХП, Väderstad, Adama, Agrosem, Credit Agricole, Pottinger, AgroHub, Drone.ua, HarvEast, Посольство Королівства Нідерландів в Україні, International Finance Corporation.

Приєднуйся, щоб дізнатися більше про найкращу освіту в аграрному секторі:

Адреса: Полтавська обл., м. Миргород, вул. Старосвітська, 52

Тел.: +380953966847 (Viber, WhatsApp, Telegram), +380507671066

E-mail: fpn.sekretar2023@gmail.com

Телефон приймальної комісії: +38(095)105-60-05.

За інформацією ННІ ПАН