День Абітурієнта онлайн в ЛНУ імені Тараса Шевченка

У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка провели черговий День Абітурієнта онлайн.

Щороку вступники обирають, де та за якою спеціальністю здобувати освіту. Цей вибір впливає на майбутнє працевлаштування, особистісний розвиток, формує оточення, професійні цілі та зв’язки. Тож, щоб допомогти майбутнім студентам поставитися до свого вибору більш ґрунтовно, 27 березня керівний склад та представники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка провели чергову профорієнтаційну онлайн-зустріч, на яку були запрошені всі бажаючі.

Гості заходу змогли ознайомитися з правилами вступу 2024 року та особисто дізнатися про особливості та перспективи своїх майбутніх спеціальностей від керівництва університету та висококваліфікованого викладацького складу одного з найславетніших закладів вищої освіти України зі 103-річною історією підготовки фахівців різного профілю.

Ректорка Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Олена КАРАМАН розповіла про сам Університет та його історію, надала інформацію про структурні підрозділи, а також спеціальності. Запросила молодь до вступу в Університет, який є еталоном якості української освіти та успішно здійснює освітньо-дослідну та навчально-виховну діяльність, керуючись найкращими світовими й вітчизняними традиціями, сучасними принципами й новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг.

В ході онлайн-зібрання представникам університету присутні задавали свої питання, на які викладацький склад радо і вичерпно відповідав. Питання були різнобічними: про спеціальності, умови вступу, освітні процеси, дозвілля та інше. Зустріч пройшла в насиченому та позитивному форматі.

Дні абітурієнта онлайн будуть проводитися і надалі! Слідкуйте за нашими інформаційними порталами!

Чекаємо всіх у нашому університеті! Двері завжди відкриті для кожного з вас!

НАША ОСВІТА – ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ!

До нових зустрічей!

Сайт Вуза: https://luguniv.edu.ua/?page_id=92728

email: lnu.priymalnakomisia.27@gmail.com

Телефон приймальної комісії: +38(095)105-60-05