Рекламно-профорієнтаційна робота

27.03.24 у Долинському ліцеї № 7 проведена рекламно-профорієнтаційна робота з керівниками закладів освіти Долинської міської ради  Івано-Франківської області.

Під час зустрічі викладачка розповіла про славетну та героїчну 103-річну історію ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»  (1921–2024).

У виступі було презентовано університет, який  залишається лідером вітчизняної вищої освіти, великим і потужним навчально-науково-виробничим комплексом, до структури якого входять 10 навчально-наукових інститутів, 6 фахових коледжів, Регіональний центр професійної освіти, які здійснюють підготовку фахівців за всіма освітніми рівнями та науковими ступенями, що існують в  освітньо-науковому просторі України: кваліфікований робітник – фаховий молодший бакалавр – бакалавр – магістр – доктор філософії – доктор  наук – підвищення кваліфікації.

Представники університету ознайомили присутніх із актуальними питаннями вступної кампанії  2024 року, роздали інформаційні буклети про університет та його підрозділи, звернули увагу на переваги навчання в закладі вищої освіти, запросили вчителів, випускників громади до дружньої родини шевченківців.

За інформацією НН ІПП