Hradec Králové Anglophone Conference 2024

Професор кафедри романо-германської філології взяла участь у Hradec Králové Anglophone Conference 2024

21-22 березня 2024 року Світлана Олександрівна Шехавцова – д.пед.н., професор кафедри романо-германської філології ННІФіЖ, взяла участь у міжнародній англофонній конференції (м. Градець-Кралове, Чехія). Цьогоріч метою англофонної конференції було активне обговорення актуальних проблем з лінгвістики, літератури, методології та культурології.

Пані Світлана виступила з доповіддю на тему: “Stages of linguacultural adaptation: levels of foreign cultural awareness”, розглянувши різні етапи адаптивного процесу, включаючи стадії вивчення мови, адаптації до місцевих звичаїв та культурних особливостей, інтеграції в нове соціальне середовище та інше. Наукова розвідка Шехавцової С.О. зацікавила учасників конференції, які займаються вивченням міжкультурної комунікації, міграції та міжнародними відносинами.

Кафедра романо-германської філології,
Інформаційний центр навчально-наукового