Школа Молодих Науковців. День 1

Школа Молодих Науковців розпочала свою роботу у понеділок, 25 березня 2024 року.

Урочисте відкриття Школи відбулося за участю, доктора фізико-математичних наук, професора, проректора з науково-педагогічної роботи Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»- Анатолія Жучка та голови Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти – Ольги Корінської.

Головною метою діяльності Школи є формування унікального освітньо-наукового простору для розвитку молодого вченого, що є однією з важливих чинників розвитку науки в Україні та його популяризації.

Завданням діяльності є обрання та підготовка пріоритетних тем, та проведення занять і підготовка необхідних матеріалів для проведення, а також залучення кваліфікованих експертів та фахівців для ведення тренінгів з обраних тем.

У перший день Школи лекторкою заходу стала викладач кафедри аудіо-візуального мистецтва, професійної акторки театра та кіно Ольги Чернявської. Із великою захопленістю усі присутні слухали виступ на тему «Публічний виступ: секрети ораторської майстерності. Як підготувати вдалий публічний виступ». Отриманні поради з ораторської майстерності неодмінно стануть у нагоді усім нам.

Коментарі після першого дня наступні: «Дуже круто було і багато корисної інформації», «Гарний спікер та дуже багато цікавої інформації», «Враження супер! Лектора дуже позитивна, природня і розповіла багато фішок, круто що з прикладами з власного досвіду, а не з книжок. Унікальні й цінні знання)», «Файно!!! Тішить залученість учасників, зокрема активність, питаннячка! Так тримати!» та інше.

Це був тільки перший день Школи, а вражень вже незліченно багато.

На учасників Школи чекає ще чотири продуктивні дні, багато цікавих тем та лекторів.

За інформацією Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти