Участь у вебінарі Oxford Day Online Ukraine 2024

Викладачі кафедри романо-германської філології взяли участь у вебінарі Oxford Day Online Ukraine 2024.

Всупереч повітряним тривогам, які руйнують хитке відчуття спокою та рівноваги кожного українця й, ніби, пригальмовують наш поступ до майбутнього, викладачі кафедри романо-германської філології, як і весь колектив навчально-наукового інституту філології і журналістики, не припиняють вдосконалювати себе у постійному професійному розвитку.

20 березня відбувся вебінар Oxford Day Online \Ukraine\ 2024, який був присвячений проблемам мотивації студентів та її постійній підтримці упродовж навчання, як підвищити зацікавленість та розширити бажання опанувати іноземну мову.

Викладачі кафедри романо-германської філології із задоволенням долучилися до цього заходу.

Спікери поділилися цікавими завданнями, надали дієві рекомендації. Завдяки яскравим презентаціям учасники з легкістю могли зафіксувати цікаві ідеї та обговорити у чаті.

Проведення таких вебінарів дають змогу дізнатися нові тенденції у викладанні, обмінятися досвідом з колегами з інших навчальних закладів. Це гарна можливість долучитися до нових методик та отримати знання.

Кафедра романо-германської філології,
Інформаційний центр навчально-наукового