Профорієнтаційні зустрічі в Полтавському районі

Структурні підрозділи університету, розташовані в Полтаві, провели профорієнтаційні зустрічі з випускниками шкіл.

19 та 20 березня у профорієнтаційних виїздах до шкіл Полтави та Полтавського району взяли участь навчально-науковий інститут мистецтв (Альона Терещенко), навчально-науковий інститут охорони здоров’я і спорту (Роман Павлов) та навчально-науковий інститут філології і журналістики (Вікторія Дмитренко).

Були проведені зустрічі з директорати та школярами таких навчальних закладів: Ліцей №17 «Інтелект» та Школа №24 м. Полтава; Селещинський ліцей, Машівський ліцей, Карлівський ліцей №3, Карлівський ліцей №4 та Карлівський ліцей імені Ніни Герасименко Полтавського району.

Між директорами навчальних закладів та ЛНУ імені Тараса Шевченка були підписані угоди про співпрацю.

Школярам були роздані буклети університету та інститутів. Представники інститутів розповідали про історію та структуру університету, про його видатних випускників, про теперішні локації. Запрошували на дні відкритих дверей.

А ще у деяких майбутніх абітурієнтів вже є те, що отримують тільки першокурсники-шевченківці – значок, символ посвяти у студенти, які отримували найуважніші слухачі. Сподіваємося, це стане для них знаком у майбутньому виборі університету!

За інформацією НН ІМ, НН ІОЗС, НН ІФЖ