Зустріч з письменницями – Анною Вовченко та Ольгою Купріян

21 березня до Лубен завітали авторки Анна Вовченко (Київ) і Ольга Купріян (Київ).

Авторки поспілкувалися з читачами у рамках проєкту Українського ПЕН «Мереживо. Літературні читання в містечках України». Модераторка заходів – Марія Титаренко (Львів). Проєкт реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Зустріч відбулася у Лубенській публічній бібліотеці ім. Володимира Малика за адресою просп. Володимирський, 43, яку відвідали і студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Ольга Купріян – письменниця, фахівчиня з дитячого читання. Авторка 7 книжок для дітей і 5 для підлітків, зокрема «Щоденника Лоли», особистого щоденника героїні відомого серіалу «#Школа». Співавторка книжки «Я, Ніна», заснованої на реальних подіях із життя телеведучої Яніни Соколової. Книжка отримала відзнаку BookForum Best Book Award 2020 у категорії «Сучасна українська проза». Редакторка проєкту підтримки дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги».

Анна Вовченко – редакторка, перекладачка з англійської та іспанської мов. Серед перекладених книжок – романи Люсі-Мод Монтгомері про Енн із Зелених Дахів, Джеффрі Євгенідіса «Середня стать». Дипломантка перекладацького конкурсу «Метафора», лауреатка відзнаки Посольства Канади в Україні за вагомий внесок у популяризацію канадської літератури за кордоном та спецвідзнаки Премії міста літератури ЮНЕСКО. Членкиня і проєктна менеджерка Українського ПЕН.

Марія Титаренко – письменниця, журналістка, лекторка. Засновниця Магістерської програми з медіакомунікацій Українського католицького університету (УКУ). Викладає в УКУ теорію комунікацій, творчопис, сторітелінг, драматургію науки, есеїстику, художній репортаж, публічний виступ та ін. Авторка книжок «Комунікація від нуля. Есеї для Мані» та «Не музи, а м’язи. 50 вправ із творчопису». Членкиня Українського ПЕН.

Під час зустрічі присутні почули їхні думки щодо письменницької творчості, їхніх джерел натхнення, важливих тем, які вони висвітлюють у своїх творах, а також спільні проєкти чи співпрацю. Зустріч стала чудовою можливістю для фанатів їхньої творчості поставити питання, поділитися власними враженнями та збагатити свій досвід читання.

Подія була цікавою та надихаючою для усіх учасників!

За інформацією  навчально-наукового інституту технологій і торгівлі