Захист виробничої педагогічної практики на кафедрі ХГНПЗ

У навчально-науковому інституті природничих і аграрних наук відбувся захист звітів з виробничої педагогічної практики.

20 березня 2024 року на кафедрі хімії, географії та наук про Землю навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук відбувся захист звітів з виробничої педагогічної практики здобувачів 4-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Хімія». Практика проходила з 05 лютого по 16 березня на базі ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Керівник виробничої педагогічної практики – кандидат технічних наук, доцент Ісаєнко Ірина Петрівна (гарант ОПП «Хімія»).

Під час захисту звітів з виробничої педагогічної практики здобувачі приємно вразили цікавими мультимедійними презентаціями, використаними новітніми методами, продемонстрували належний рівень теоретико-методичної підготовленості до реалізації професійних навичок вчителя хімії, сумлінність та творчий підхід до виконання поставлених на період проходження практики завдань.

На захист завітав доцент, завідувач кафедри хімії, географії та наук про Землю Сопов Дмитро Сергійович, який привітав здобувачів із успішним захистом виробничої педагогічної практики та побажав подальших успіхів, творчого натхнення та продовження викладацької професії в майбутньому.

Кафедра хімії, географії та наук про Землю