Всесвітній день працівника соціальної сфери

Кафедра соціальної педагогіки відзначила Всесвітній день соціальної роботи.

Щорічно третього вівторка березня фахівці соціальної сфери відзначають Всесвітній день соціальної роботи (World Social Work Day).Метою цього свята є привернення уваги суспільства до проблеми соціальної незахищеності, обмін досвідом у питаннях соціальної роботи та розвиток соціальної сфери.

З цієї нагоди 19 березня 2024 року, в межах роботи Всеукраїнського вебінару «Сучасні виклики соціальної роботи», кафедрою соціальної педагогіки ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи Криворізького державного педагогічного університету було організовано зустріч з Головою правління ХОГО «МИР» в Україні», директоркою Асоціації українців у Португалії «Відкриття моментів» Жанною Харківською-Дзюбою.

Темою зустрічі стало «Дослідження інтеграційних та адаптаційних процесів українців,особливо тих, що мають статус тимчасового захисту, для зрозуміння їхньої взаємодії з новим соціокультурним середовищем: на прикладі Португалії».

У заході взяли участь понад 150 учасників з різних регіонів України, серед яких були соціальні працівники, фахові соціальні робітники територіальних громад, представники центрів соціальних служб, територіальних центрів, громадських організації та благодійних фондів, викладачі закладів передвищої та вищої освіти, здобувачі освіти першого (бакалаврського), другого (магістреського) та третього (освітньо-наукового) рівнів різних закладів вищої освіти України.

Учасники вебінару мали можливість оговорити особливості адаптації та інтеграції українців за кордоном, а також гості питання збереження національної ідентичності та повернення наших співвітчизників в Україну.

Колектив кафедри соціальної педагогіки щиро вітає всіх практиків соціальної роботи, викладачів та здобувачів освіти спеціальності 231 «Соціальна робота» з професійним святом!

Бажаємо миру, здоров’я, впевненості у завтрашньому дні, віри в себе, в Україну та перемоги над усіма складними життєвими обставинами!

За інформацією НН ІПП