Участь у проєкті «PROдоброчесність»

Викладачі кафедри початкової освіти НН ІПП взяли участь у тренінгових заходах проєкту «PROдоброчесність».

Сьогодні в Україні активно крокує Проєкт PROдоброчесність, який реалізовано Офісом доброчесності НАЗК спільно з ГО “ЕдКемп Україна” за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС. Місія Офісу – запускати освітні ініціативи для поширення доброчесності. Команда Офісу займається просвітництвом та взаємодією з партнерами у сфері запобігання корупції, активно працює над тим, аби зробити доброчесність новою нормою.

Так, викладачі кафедри початкової освіти навчально-наукового інституту педагогіки і психології – доц. Мордовцева Н.В., доц. Маркотенко Т.С., асистент Коваленко К.М. у змішаному форматі взяли участь у тренінгових заходах, які проводили засновники та керівники напрямків роботи Офісу.

Доповіді та практична робота в групах була присвячена компетентнісному та СЕЕ навчанню в Новій українській школі (спікерка – Олена Масалітіна, віцеголова Ради ГО “ЕдКемп Україна”, співавторка концепції реформи НУШ, сертифікована фасилітаторка СЕЕН); доброчесності як складовій успіху майбутнього українців (спікерки – Людмила Слива, керівниця просвітницького напрямку роботи Офісу доброчесності НАЗК, Альона Хилько, проєктна менеджерка проєкту «Прозора школа»); воркшоп: про недоброчесність ненудно на уроках (спікерки – Наталія Богданець-Білоскаленко, експертка мовно-літературної галузі, Дар’я Демчук-Маригіна, експертка природничої освітньої галузі).

Дякуємо організаторам тренінгів за плідну роботу, неоціненний досвід і надихаючу співпрацю в освітній діяльності.

За інформацією кафедри початкової освіти