Формували навички зняття емоційної напруги

У Старобільському фаховому коледжі відбувся онлайн-тренінг «Формування навичок зняття емоційної напруги».

19 березня 2024 року для здобувачів освіти та співробітників ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені  Тараса Шевченка» відбувся онлайн-тренінг «Формування навичок зняття емоційної напруги». Мета тренінга–сприяти пошуку особистісного ресурсу для саморегуляції; навчити відновлювати свій ресурс; ознайомлення з використанням прийомів рефреймінгу, резильєнтністю, майнфулнес-практиками; зняття емоційної напруги для зміцнення психологічного здоров’я учасника тренінгу.

Актуальність даного тренінгу полягала в тому, що збереження психічного здоров’я, на яке впливає дуже багато стресогенних факторів, ускладнених війною,і ризиків втратити психічне здоров’я, розчаруватися в роботі, в собі, отримати психосоматичні захворювання особливо в наш час є проблемою для більшості українців.

Учасники тренінгу були ознайомлені з новими практиками, вправами та техніками, які сприяють ефективному функціонуванню, збереженню психічного здоров’я та допомагають відновити психоенергетичний потенціал, позбутися страхів, розчарування, пом’якшити вплив стресових ситуацій.

Під час тренінгу учасники отримали нові знання, навички, необхідні для відновлення особистісного ресурсу, та позитивні емоції.

ВСП «Старобільський фаховий коледж
ДЗ «Луганський національний університет