Профорієнтаційні зустрічі з випускниками Лубенщини тривають

В університеті тривають профорієнтаційні зустрічі з випускниками Лубенщини.

19 березня 2024 року представники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, з метою залучення якомога більшої кількості випускників до закладу, вчергове  відвідали декілька шкіл Лубенського району.

Вибір майбутньої професії – це серйозний крок, який випускники роблять на підставі інформації, отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань та власних природних здібностей. Вступ до вищого навчального закладу є для них важливим життєвим проєктом, над яким майбутні абітурієнти працюють разом з вчителями, батьками та представниками ЗВО на профорієнтаційних зустрічах з випускниками 9 та 11 класів.

Команда ЛНУ імені Тараса Шевченка – одного з найстаріших і найпотужніших закладів вищої освіти України заохочувала та формувала позитивне відношення молоді до здобуття  освіти в університеті та його підрозділах.

Під час цих зустрічей вступникам була надана уся необхідна інформація про Університет та його підрозділи, про спеціальності й особливості навчального процесу, головні переваги закладу вищої освіти, обговорювалася специфіка вступу і подачі документів у 2024 році, надавалися контакти та роздавалися усім присутнім інформаційні матеріали і буклети. Закликали також до навчання, отримання другої вищої освіти та підвищення кваліфікації вчителів шкіл, на що вони позитивно реагували та у відповідь задавали питання про умови вступу, форму навчання тощо.

Випускники виявляли інтерес до навчання, ставили багато запитань й отримували вичерпні відповіді від професійної команди Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Всі учасники інформаційного процесу спілкувалися із задоволенням у теплій та позитивній атмосфері. Старшокласники відповіли письмово на питання невеличкої анкети для нашого університету, щоб краще розуміти їх уподобання та побажання.

Виїзні профорієнтаційні заходи пройшли цікаво та змістовно. Під час повітряних тривог зустрічі переносилися в бомбосховища.

Шановні вступники, двері Луганського національного університету імені Тараса Шевченка гостинно відкриті для усіх, хто бажає здобути престижну освіту, адже наша освіта гарантує ваш успіх у майбутньому!

Щиро дякуємо усім представникам закладів середньої освіти за теплий прийом і допомогу в організації профорієнтаційних заходів.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка чекає на кожного із Вас!

Сайт Вуза: https://luguniv.edu.ua/?page_id=4271

email: lnu.priymalnakomisia.27@gmail.com