Едвайзерська година

Для здобувачів  НН ІОЗіС пройшла едвайзерська година на тему “Життя великого Кобзаря”.

14 березня в навчально-науковому інституті охорони здоров’я і спорту ДЗ «Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» пройшла едвайзерська година, присвячена 210 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Гостем заходу був доктор історичних наук, професор кафедри  історії ЛНУ імені Тараса Шевченка – Олександр Вікторович НАБОКА.

Олександр Вікторович розповів здобувачам цікаві факти про життя видатного українця, діяльність Великого Кобзаря як художника, про сім’ю та друзів Тараса Григоровича.

Після презентації Студентське самоврядування на чолі з Альбіною Сотник провели вікторину серед здобувачів освіти на знання біографії та творчості письменника і в кінці заходу студентка 3-го курсу спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” – Іванна Першута декламувала уривок із поеми Тараса Григоровича Шевченка “Княжна”.

Дякуємо організаторам за цікавий захід.

Пишаємось великими українцями!

Віримо в ПЕРЕМОГУ!

За інформацією навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту