Профорієнтаційна робота Миргородської локації університету

Команда навчально-наукових інститутів та фахових коледжів, що знаходяться в місті Миргород, протягом тижня здійснили профорієнтаційні виїзди з рекламою університету.

Проблема вибору професії завжди була актуальною й залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. Особливо значущою є проблема набуття учнями адекватних знань про заклади вищої освіти, певний рід професійної діяльності, власні можливості оволодіння нею.

З метою полегшення вибору майбутньої професії днями відбулися профорієнтаційні зустрічі учнів 9-х – 11-х класів ЗЗСО Полтавської області з представниками структурних підрозділів: Навчально-науковий інститут математики та інформаціних технологій, Навчально-науковий інститут бізнесу і менеджменту, Навчально-науковий інститут природничих і аграрних наук, Брянківський та Рубіжанський фахові коледжі.

На заходах представники команди університету презентували випускникам історію та  структуру Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, надали інформацію про локації розміщення 10 навчально-наукових інститутів університету, 6 відокремлених фахових коледжів та центру професійної підготовки. Команда представила всі вступні пропозиції університету та коледжів, особливості проєкту умов вступу у 2024 році, пояснила особливості реєстрації та проходження НМТ, розповіла про діяльність студентського самоврядування університету.

Майбутні абітурієнти, випускники 9, 10 та 11 класів, із зацікавленістю слухали представників команди, задавали багато питань. Зустрічі проходили залежно від безпекової ситуації: в класах або бомбосховищах закладів освіти.