Вручення дипломів магістра НН ІМ – 2024

У навчально-науковому інституті мистецтв пройшло урочисте вручення дипломів магістра.

7 березня відбулося урочисте вручення дипломів магістрам навчально-наукового інституту мистецтв. Концерт проходив у Палаці дитячої та юнацької творчості, в концертній залі, яка з 1916 року вважається кращою залою міста Полтава.

Також концерт був присвячений 103-й річниці з дня заснування Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та 24-й річниці навчально-наукового інституту мистецтв.

Почесним гостем заходу став перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко.

Із порадами на майбутнє та словами настановами виступили завідуючі кафедр НН ІМ та директорка інституту.

До 24-ї річниці НН ІМ викладачам та співробітникам були вручені грамоти за сумлінну працю та високий професіоналізм. Були відмічені грамотою студенти за активну участь у студентському житті НН ІМ.

На сцені виступили Оркестр народних інструментів та Оркестр духових інструментів НН ІМ, вокальні, інструментальні номери та хореографічні номери.

Директорка НН ІМ Ірина Продан урочисто вручила дипломи присутнім випускникам магістратури 2024 року випуску.

Сюжет телеканалу ІРТ-Полтава: https://youtu.be/lhGfnBfQ8tw?si=cOFPN6a-7xaywJzN

Інформаційний центр НН ІМ