Гостьова лекція в ННІ ПАН

У ННІ ПАН відбулася гостьова лекція «Використання сортового потенціалу лікарських та ефіроолійних рослин в декоративному садівництві та фітодизайні».

Викладачі та здобувачі освіти всіх спеціальностей ННІ ПАН відвідали гостьову лекцію Наталії КУЦЕНКО, кандидата сільськогосподарських наук, завідувачки відділом селекції та насінництва Дослідної станції лікарських рослин Інституту агроекології і природокористування НААНУ.

Під час зустрічі лекторкою були висвітлені різноманітні та цікаві аспекти сортового потенціалу лікарських та ефіроолійних рослин, особливостей їх використання у декоративному садівництві та фітодизайні:

• сортовий потенціал, поняття сорту та декоративності;
  • вплив сорту лікарських та ефіроолійних рослин  на їх декоративність;
  • комплексна оцінка декоративних рослин та її складові;
  • видове та сортове різноманіття лікарських та ефіроолійних рослин, які використовуються в декоративному садівництві, озелененні;
  • особливості використання лікарських та ефіроолійних рослин в інтер’єрах приміщень та їх асортимент.

По закінченню лекції пані Наталія відповіла на численні запитання слухачів.

Щиро вдячні пані Наталії за цікаву і змістовну лекцію та сподіваємося на продовження співпраці з Дослідною станцією лікарських рослин Інституту агроекології і природокористування НААНУ.

Навчально-науковий інститут природничих і аграрних наук