День абітурієнта онлайн

У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся черговий День абітурієнта онлайн.

Сьогодні 13 березня команда Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, одного з найславетніших закладів вищої освіти України, якому вже виповнилося 103 роки, провела черговий День Абітурієнта онлайн для всіх бажаючих здобути якісну освіту за участю Дергачівської громади Харківської області. За покликанням до Zoom-конференції приєдналося 260 чоловік.

На онлайн-заході були присутні представники університету: ректор, проректор з науково-педагогічної роботи, директори коледжів, директори навчально-наукових інститутів, декани факультетів, їх заступники, завідувачі кафедр, викладачі.

Модерувала зустріч Світлана ВОВК – завідувачка кафедри політології і міжнародних відносин, доктор політичних наук, професор.

Розпочала захід вступним словом ректорка Луганського національного університету імені Тараса Шевченка,  доктор педагогічних наук, професор –  Олена Леонідівна КАРАМАН.

Олена КАРАМАН сердечно привітала всіх присутніх і коротко розповіла про університет, як велику родину викладачів, співробітників та студентів.  Підкреслила, що справжньою гордістю ЛНУ імені Тараса Шевченка є герої, які служать в Збройних силах України. Олена Леонідівна акцентувала на тому, що сьогодні Луганський національний університет імені Тараса Шевченка — це масштабний навчально-науково-виробничий комплекс, який  здійснює підготовку кваліфікованих фахівців за всіма освітніми (освітньо-науковими) рівнями та науковими ступенями – бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук, підвищення кваліфікації, а ВП «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка» готує кваліфікованих робітників.

Навчальний процес у базовому навчальному закладі забезпечують кваліфіковані кандидати, доктори наук, професори, академіки українських і закордонних академій наук. Створені всі умови для навчання всім категоріям населення.  Ректорка розповіла про доступну вартість навчання, про пільги, міжнародну діяльність, про денну, заочну і змішану форму навчання, про переваги здобування освіти в ЛНУ імені Тараса Шевченка, про умови вступу та правила прийому до університету у 2024 році і запросила всіх бажаючих приєднатися до великої шевченківської родини.

Після виступу Олени КАРАМАН слово взяв Антон БАДЕР ‒ директор навчально-наукового інституту соціальних і гуманітарних наук, який окреслив перелік спеціальностей інституту та їх актуальність.

Модератор заходу Світлана ВОВК представила відео-презентацію усіх підрозділів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка і їх спеціальності.

Під час зустрічі пролунало чимало різнобічних питань з боку потенційних вступників: про спеціальності, правила прийому, освітній процес, дозвілля тощо, на які представники університету радо і вичерпно відповідали, адже найголовніші люди в закладі – це студенти!

Наша освіта – гарантія вашого успіху! І це насправді так і є. Тож чекаємо вас у нашому університеті, щоб ви самі у всьому впевнилися!  Разом ми збудуємо сильну незалежну державу!

До зустрічі в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка!

Відділ маркетингу ЛНУ преса