Профорієнтаційні зустрічі

Розпочато профорієнтаційні зустрічі ЛНУ імені Тараса Шевченка з випускниками 9-х та 11-х класів.

12 березня дві команди представників Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, одного з найславетніших закладів вищої освіти України зі 103-річною історією підготовки фахівців різного профілю, розпочали профорієнтаційні зустрічі з випускниками 9-х та 11-х класів по освітніх закладах Лубенщини.

На заходах представники університету представили випускникам всю структуру Луганського національного університету імені Тараса Шевченка: надали всю інформацію про інститути, коледжі, кафедри, факультети, центри, спеціальності, умови вступу на бюджет та контракт, виділили основні моменти вступної кампанії, пояснили з чого буде складатися вступний бал, оговорювалась оплата навчання за контрактом та сума стипендій, зауважили, що є багато бюджетних місць і наголосили про переваги вступу та навчання в університеті. Говорилося про велику кількість навчальних практик та зв’язки за кордоном, де найкращі студенти можуть отримувати хорошу стипендію. Розповіли, що студенти в період навчання приймають участь в багатьох конкурсах навчального закладу, де проявляють себе і свої здібності, здобувають корисні навички та займають призові місця, чим підкреслюють високий рівень освітніх програм Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та високу кваліфікацію і професіоналізм викладацького складу.

Випускники з цікавістю переглянули презентаційний відео ролик про структуру та спеціальності університету. Деякі зустрічі проходили в бомбосховищах під час тривог, а під кінець учнями задавалися питання, які їх цікавили і наші фахівці пояснювали все, що цікавило майбутніх студентів. Також всі випускники пройшли письмово невеличке опитування, головна мета якого визначити, які спеціальності і уподобання є більш актуальними на сьогодні.

Команда Луганського національного університету імені Тараса Шевченка  продовжує залучати до співпраці освітні заклади Лубенщини та області в цілому.

Чекаємо випускників у нашому славетному Університеті і нагадуємо, що НАША ОСВІТА – ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ!

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка