Гостьова лекція для майбутніх перекладачів

На кафедрі теорії та практики перекладу для здобувачів освіти-майбутніх перекладачів відбулася гостьова лекція.

Гостьова лекція від начальника ГРКПИ міжнародного військового співробітництва ОК «Північ» Олександра Володимировича Лобанова на тему «Військова термінологія міжнародних операцій з підтримання миру та безпеки». Лектор розкрив сучасні тенденції та виклики, з якими стикаються військові сили при здійсненні міжнародних операцій для забезпечення миру та безпеки. проілюстрував та розшифрував ряд ключових термінів, які використовуються в цьому контексті, пояснивши їхню важливість та вплив на успішність операцій. Лекція здобула популярність серед студентів та фахівців, які мали змогу не лише почути професійний погляд на справу, а й задавати питання висококваліфікованому фахівцеві. Захід завершився активною дискусією та обміном думками, що сприяло поглибленню розуміння важливості військової термінології в сучасному міжнародному контексті.

За інформацією кафедри теорії та практики перекладу